Autorčiny duchařské horory jsem si velmi oblíbila, takže jsem si nemohla nechat ujít ani další duchařský příběh s názvem Duchové rodiny Folcroftů.

Tara s Kylem jdou bydlet k prarodičům poté, co jejich matka skončí v kómatu v nemocnici po těžké havárii. Háček je však v tom, že Tara s Kylem své prarodiče ještě nikdy neviděli. May a Peter Folcroftovi se zpočátku zdají být velmi milí a bydlení u nich zdá se být idylické. Brzy se začnou dít podivné věci. Bouřka přeruší telefonní spojení a Mayno chování se změní ve velmi podezřelé. Tara s Kylem objeví matčin zdánlivě prázdný deník a duchové se začnou pomalu probouzet…

Darcy Coates jsem si oblíbila hned první knihou Duch domu Ashburnů. U této knihy jsem se bála, že bude slabá, a to jen proto, že má celkem málo stran. Chyba! Po Ashburnech se jednoznačně jedná o její nejlepší knihu. Skvělý příběh, který má jasně danou dějovou linku, ale konec a rozuzlení vás velmi překvapí. Já si ji užila od první stránky až do té poslední. Skvělé hlavní postavy, i ty vedlejší. Nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Rozhodně doporučuji!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2.png.

Čtete horory? Nebo se ji raději vyhýbáte?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je oddělovník.jpg.

autor: Darcy Coates

překlad: Vendula Šumanová

originální název: The Folcroft Ghosts (2017)

nakladatelství: Dobrovský

edice: Fobos

rok vydání: 2020

počet stran: 208

ANOTACE